Kjøp brukt Knapen K 100, 92M³, 10Mm Boden,Funk, Saf, Luft-Lift (46 778)
Sittensen Semitilhenger med walking floor
KNAPENK 100, 92m³, 10mm Boden,Funk, SAF, Luft-Lift
KNAPENK 100, 92m³, 10mm Boden, SAF, Luft-Lift, Verzink
KNAPENK 100, 91m³, 10mm Boden, Funk, Luft-Lift, SAF
KNAPENK 100, 92m³, 10mm Boden, Luft-Lift, BPW, Funk
KNAPENK 100, 92m³, 10mm Boden, PowerSheet, Luft-Lift
KNAPENK 100, 92m³, 7mm XD-Boden, Luft-Lift, SAF
SCHWARZMÜLLERJ-Serie, 10mm Boden, 92m³, Funk, SAF, Luft-Lift
SCHWARZMÜLLERS1, 92m³, 100mm Boden, SAF, Luft-Lift, Funk
KNAPENK 100, 91m³ 100mm Boden, SAF, Luft-Lift
KNAPENK 100, 92m³, 10mm Boden, Lift-Lift, BPW
STASS 300 ZX, 92m³, 6mm Boden, Funk, SAF, Luft-Lift
REISCHRSBS 3-13, 10mm Boden, SAF, Funk, Luft-Lift
SCHWARZMÜLLERJ-Serie, 10mm Boden, 92m³, Luft-Lift, Funk
SCHWARZMÜLLERJ-Serie, 92m³, 10mm Boden, Joloda, Luft-Lift,SAF
FLIEGLSDS 390, 92m³, 10mm Boden, SAF, Luft-Lift
SCHWARZMÜLLERJ-Serie, 10mm Boden, Luft-Lift, SAF, 92m³
Hörsching Semitilhenger med walking floor
KNAPENK100 SCHUBBODEN, NEUFAHRZEUG, 10MM BODEN, LIFTACHSE, FUNK
Petershagen Semitilhenger med walking floor
KNAPENK100 Schubboden 92m³ 10mm Boden Top Zustand
KNAPENK100 Schubboden 92m³ 10mm Boden TÜV+Bremse Neu
KNAPENK100 Schubboden 92m³ 10mm Boden
KNAPENK 200, 61m³, 6mm Boden, Agrar, Luft-Lift, BPW
KRAKERCF-200, 8mm Boden, 92m³, Trichter, Luft-Lift,SAF
Deurne Flytende gulv
Knapen TrailersK200 K200 - 92m3 Liftachse 10mm SAF